Trekhaak coderen Volkswagen ID.Buzz (2022-)
06-02-2024 | Via AutoNiveau Remote Diagnostics is het voortaan mogelijk om een aftermarket trekhaakset te coderen voor een Volkswagen ID.Buzz. Dit elektrische voertuig staat op het MEB-platform van Volkswagen waarop ook de ID.3 en ID.4 zijn gebouwd. Het nieuwe platform is, net zoals het MQB Evo-platform van onder andere de Golf 8, uitgerust met zogenaamde SFD-beveiliging.
Deze beveiliging zorgt ervoor dat het coderen van sommige modules niet zomaar mogelijk is. Om het coderen van de trekhaak mogelijk te maken, moeten deze modules eerst één voor één worden vrijgeschakeld via de fabriekssystemen van VAG. Naast het coderen van een trekhaak bij de ID.Buzz kunnen wij ook sleutels inleren, stuurapparaten inleren en nog heel veel meer! Wil je weten welke diensten er nog meer beschikbaar zijn? Bekijk het op de AutoNiveau Remote Diagnostics pagina.
Smart Remote
Heb je een Basic Remote en wil je upgraden naar de Smart Remote? Bestel de Smart Remote en krijg 100 euro cashback nadat je de Basic Remote naar ons hebt teruggestuurd.

Interessant voor jou

AutoNiveau Solutions Pro
Met AutoNiveau Solutions Pro beschik je direct over een uitgebreide database vol technische oplossingen. Zo voer je diagnoses nóg sneller uit. Dat scheelt tijd: minder wachttijd bij storingen én auto's die sneller weer de werkplaats verlaten. AutoNiveau Solutions Pro beschikt over ruim 12.000 Technische Service Bulletins die continu worden verbeterd en aangevuld.