Servicereset Lynk & Co 01

AutoNiveau Remote Diagnostics Newsflash

Servicereset Lynk&Co 01

11-05-2023 | Een servicereset bij een Lynk&Co 01 uitvoeren. Het kan met AutoNiveau Remote Diagnostics. De Lynk&Co 01 is in 2021 in Europa geïntroduceerd en staat op het CMA-platform van Volvo en Geely. Andere voertuigen met dit platform zijn de Polestar 2 en de Volvo XC40. Omdat we in het bezit zijn van de OEM diagnosetester kunnen we voor deze auto’s verschillende diensten uitvoeren. 

Goed om te weten: de diagnosetester van Lynk&Co werkt alleen via het DoIP-protocol. Dit protocol wordt ondersteund door de AutoNiveau Smart Remote. Daarom kunnen we deze diensten alleen uitvoeren met een Smart Remote en niet met een Basic Remote. 

Interessant voor jou

Smart Remote

De Smart Remote is de nieuwste remote. De Smart Remote is te gebruiken met iedere PC, laptop of tablet met Wifi via een unieke online website. De Smart Remote is een vereiste interface om gebruik te kunnen maken van AutoNiveau Remote Diagnostics.

AutoNiveau Solutions Pro

Met AutoNiveau Solutions Pro beschik je direct over een uitgebreide database vol technische oplossingen. Zo voer je diagnoses nóg sneller uit. Dat scheelt tijd: minder wachttijd bij storingen én auto's die sneller weer de werkplaats verlaten. AutoNiveau Solutions Pro beschikt over ruim 12.000 Technische Service Bulletins die continu worden verbeterd en aangevuld.

Drew Technologies CarDAQ-Plus 3

De Drew Technologies CarDAQ-Plus 3 is geschikt voor het (her)programmeren van modules voor voertuigen vanaf Euro-5 standaard. Drew Technologies is marktleider op het gebied kwalitatieve en betrouwbare universele Pass-Thru interfaces.